Osobní QRcity

TIP: Pro správné zobrazení qrprofilu si ZDARMA
stáhněte mobilní aplikaci qrcity.

Mobilní aplikace QRCITY

Máte chytrý telefon a internetové připojení?
Stáhněte si zdarma aplikaci QR City.


Proč mít QR City v mobilu?

QR čtečka a vlastní QR profil

Aplikace QR City slouží i jako čtečka QR kódů, které můžete najít na stolech v restauracích, ve výlohách nebo v tiskovinách. Navíc Vám zdarma vytvoříme unikátní kód, jehož obsah si můžete libovolně měnit. Umístěte si jej třeba na oblečení a sdílejte svůj Facebook, informace o sobě nebo co máte zrovna na srdci.

Magické oko

Jediným dotykem zjistíte, co se děje ve Vašem okolí. Víte, kdo právě hraje ve Vašem oblíbeném klubu, kam jít s kamarády posedět a kolik tam stojí pivo. Víte, kde se můžete najíst a jaké mají menu. Snadno najdete restaurace, bary, kavárny, ubytování a probíhající akce.

Novinky, události, akce a slevy

Buďte první, kdo se dozví o novinkách, akcích a slevách ve Vašem oblíbeném obchodě nebo podniku. Tyto informace si můžete nechat zasílat formou krátkých upozornění přímo do Vašeho mobilu. Opravdu jsou dnes zapořebí letáky?

Nenechte si to pro sebe

QR City je mimo jiné i komunita lidí, kteří znají potenciál svého mobilu a žijí pohodlně. Sdílejte veškeré informace s přáteli na Facebooku a jiných sociálních sítích. Kde právě jste, co zrovna jíte a co se chystá za akce. Za sdílení na Facebooku má u nás každý odměny!

Identita pro vašeho zvířecího miláčka

Že Vám o sobě sami nic neřeknou? S QR City může i Váš pes ukázat svou identitu. Pořiďte mu QR známku a vytvořte mu osobitý profil. Když se Vám zvíře ztratí a někdo naskenuje jeho kód, může Vám nejen rovnou zavolat a nechat se k Vám navigovat, ale dostanete i informaci o tom, kde se zvíře nachází.

Osobní a zvířecí   QRPROFIL

načtěte pomocí aplikace QR City ►

  • Alby

    Příkladový QR profil na obojku Vašeho miláčka.

    Alby

  • Lucie

    Osobní profil QR City pro každého a zdarma.

    Lucie Hranáčková

Chcete vidět více?

Prohlédněte si další příklady využití QR City.

Odměny za sdílení

Za šíření QR City jste náležitě odměňováni. V bodovém programu CUBIX se Vám za sdílení odkazů a přivádění nových uživatelů načítají body, za které si pak můžete vybírat hmotné odměny. Více informací najdete zde.

Jak to vlastně všechno funguje?

Je to jednoduché, pohodlné a hlavně ukrutně rychlé a nakažlivé. Více informací o principu fungování najdete zde.

Pokračovat ►

Chcete poradit?

Máte dotaz nebo si jen chcete domluvit schůzku?

Zavolejte nám

Napište email

QR produkty

Tipy na stylové a unikátní QR produkty, které Vám můžeme nabídnout.